11.04.2019 12.56
1 yorum
1.288 okunma
Düşman seçimde ülkemizi zayıflatma savaşını nasıl sürdürdü?
Hasan Erden

Yıllarca önce ülkemize ve İslam dünyasına karşı Haçlı savaşını başlatan düşman, gelişen, ekonomi yönden büyük adımlar atan, silahlanan ve güçlenen bir Türkiye istemiyor. Türkiye yöneticileri düşmanın bu oyunlarını bozabilecek güçte midir? Türkiye’de görünmeyen düşmanlar var. ABD’nin ve İsrail’in gizli ajan orduları var. Bunlar nasıl engellenir, bertaraf edilir?


Bizi içimizden vurmaya
yönelik oyunları nasıl
yok ederiz?

Seçim günü beraber olduğumuz insanların ayakları hiç yere değmiyordu, kesin zafer kazanmışçasına seçim olayını değerlendiriyorlardı.

Benden fikrimi sordular.

Ben, Türkiye’de hiç göze görünmeyen karanlık güçlerin son anda bir oyun oynamalarından, hatta oyun içinde başka bir oyun kurmalarından korkuyorum, dedim.

Oradakiler çok şaşırdılar!..

Bu izaha, bu yoruma bir anlam veremediler ve neden böyle düşündüğümü sordular.

İnsanlarımızın böyle düşünmeleri ve şaşırmaları çok normaldi, yanlış değildi. Çünkü Türkiye’de olayların görünmeyen karanlık bir cephesi vardı. Bu karanlık cephe, düşmanın Türkiye’ye ve dolayısıyla İslam’a ve İslam dünyasına karşı açtığı çok karanlık Haçlı savaşıydı.

Bu savaş, sokakta/pazarda açıktan hiç görünmüyordu, fark edilmiyordu.

Bu Haçlı savaşına karşı Suudi Arabistan gibi birkaç İslam ülkesi maalesef çoktan teslim bayrağını çekmişlerdi. Düşman Türkiye’deki seçimlerde ülkemizin de teslim olmasını bekliyordu.

Ama yanılıyordu. Türkiye Sultan Muratların, Fatih Sultan Mehmetlerin, Yavuz Sultan Selimlerin, Kanuni Sultan Süleymanların vs.Türkiye’siydi ve Allah’ın izniyle ülkemiz, şanlı geçmişine layık bir şekilde, düşmanın bu tür oyunlarına karşı dimdik ayakta duracaktı.

Şimdi nasıl bir süreçteyiz ona bakalım!


TÜRKİYE SEÇİMDE DÜŞMANIN SİVİL
İŞGAL ORDULARINA İZİN VERMEDİ!

Türkiye’de bir savaş oluyordu, Bu savaş, dışarıdan açıkça göremediğimiz çok gizli ve maskeli oyunlarla gerçekleştirilen Haçlı savaşıydı!..

Bu seçim olayı da düşmanın bu Haçlı savaşından hiç ayrı olmayan, ayrı düşünülemeyecek bir olaydı. Çünkü düşman her olaya bu karanlık savaş açısından bakıyor ve değerlendiriyordu.

Belki pek çoğumuzun haberi yoktu ama, Türkiye’de bu Haçlı savaşı seçimlerde de bütün hızıyla ve şiddetiyle devam ediyordu.

Belki başımızdakiler bu gerçeği bildikleri için, ona göre tedbirli hareket ediyorlardı.

Acaba yeterince tedbir alıyorlar mıydı?


YÖNETİCİLER DÜŞMAN OYUNLARINI
AÇIKÇA MİLLETİMİZE ANLATMALI

Maalesef Türkiye’de olanlar yeterince insanlarımıza anlatılmış değil. Toplumumuz bu açıdan aydınlatılmış değil.

İnşaallah başımızdaki yöneticiler bu konuyu toplumumuza örnekleriyle yeterince anlatabilirler.

Düşmanlarımız bu seçim konusunda başaramayınca ve istediklerini gerçekleştiremeyince Türkiye’ye başka oyunlar oynamalarından korkmalıyız.

Bu durum karşısında yöneticilerimizin çok geniş çapta tedbirli ve uyanık davranmaları gerekiyor.


SEÇİMLERDE DÜŞMANIN
GİZLİ HAÇLI SAVAŞI

Bugün bu özellikle sözünü ettiğimiz Haçlı savaşının ülkemizde bir iç savaşa dönüştürülmesinden korkmak lazım ve buna karşı daima son derece tedbirli ve temkinli olmak lazım geliyor.

Türkiye’de hükümet vardır, ama bu hükümet yarım asırlık geçmişiyle ABD’nin ve İsrail’in hakim olan Haçlı savaşı gerçekleştiren sistemini yenebilecek ve aşabilecek bir hakimiyette midir?

Örneğin televizyon kanallarını açtığımızda düşmanın Haçlı savaşına gelirleriyle mermi ve cephane üreten reklamlarına hiç kimse karşı çıkmıyor, çıkamıyor. Çünkü bunu bilmiyor, bu konuda uyandırılmış değil. Düşmanın ülkemize ve milletimize karşı yürüttüğü savaş boyutları ve derinliği hiç görülmeyen çok gizli ve karanlık bir savaş!

Türkiye’de bu karanlık sistemin arkasında görünmeyen gizli güçler var, kendi kontrolleri dışında bir siyasete bir siyasi gelişmeye izin vermiyorlar.

Müsaade etmek istemiyorlar...


DÜŞMAN NEDEN TÜRKİYE’Yİ
KAYBETMEK İSTEMİYOR?

Türkiye konumu itibariyle ve maddi değerleriyle düşmanın hiç vazgeçmediği ve

vazgeçmeyeceği bir önemdedir.

Düşmanlarımız dünyanın hiçbir yerinde ve bölgesinde bulunmayan ülkemizin derin imkanlarına ve zenginliklerine sahip olmak istiyorlar.

Kaçırmak istemiyorlar.


TÜRKİYE YÖNETİMLERİ DÜŞMANIN
OYUNLARINI BOZABİLECEK MİDİR?

Yıllarca önce Haçlı savaşını başlatmış bulunan sömürgeci düşman, ekonomik yönden büyük adımlar atan, gelişen, silahlanan ve güçlenen bir Türkiye istemiyor.

Eskiden olduğu gibi uzaktan kumanda edilerek ABD’nin ve İsrail’in istediği konumda tabi ve uyumlu hareket eden, bu Haçlı savaşında dolaylı ve dolambaçlı olarak İslam ülkelerine karşı kullanılan bir Türkiye istiyor.

Bu seçimlerde Türkiye’yi engelleyici oyunlar oynanmasının nedeni budur!

Türkiye yöneticileri düşmanın bu oyunlarının farkına varabilecek midir? Bu oyunları bozabilecek midir?

Türkiye’de görünmeyen düşmanlar var. ABD’nin ve İsrail’in gizli ajan orduları var. Bu ordunun görünmeyen askerleri memleketimizde ayrı ayrı bölgelere göre halkın konuştuğu dillerde yöresel lehçelerde ve şivelerde faaliyette bulunuyorlar.


ASIL SUÇ YALAN OY KULLANAN,
KULLANDIRAN  DÜŞMANIN SİSTEMDİR

Bu seçimlerde hak etmedikleri halde seçilenler asıl suçlu değillerdir, asıl suçlular, bunların arkasında Haçlı savaşını yürüten dış kaynaklı olan güçlerdir, onları sahte ve yalan oylarla seçtirenlerdir, yani sisteme hakim olan, ama bu milleti temsil etmeye hiç layık olmayan gayrı milli güçlerdir.

Peki haksız yere seçilenlerin, daha doğrusu yani yalan oylarla seçilmiş gözükenlerin suçu nedir?

Büyük bir siyasi hırsla böyle bir yalan olaya, böyle bir sahtekarlığa alet olmalarıdır, rıza göstermeleridir, sisteme evet demeleridir.


DÜŞMAN SEÇİMLERE TÜRKİYE’DE İÇ SAVAŞIN
BİR BAŞLANGICI OLARAK BAKIYORDU

Bu olaylar, en meşru ve en doğal bir demokratik olay olan seçimlerin karanlık mihraklar tarafından Türkiye’nin nasıl güdümlü ve uydu bir ülke haline getirilmek istendiğini gösteriyor. Bu seçim olayı, bundan sonra Haçlı savaşı kapsamında sürecin nasıl devam edeceğini gösteriyor.

Pentagon görevlisi 'Siyonist lobinin tetikçisi Michael Rubin Türkiye'nin yakında kan gölüne döneceğini iddia ettiği yazısında halkı sokağa çağırdı. Rubin Türkiye'nin yakında kan gölüne döneceğini iddia etti. [1]

Böylece söz konusu Yahudi yazar, ABD ve İsrail’in öncülüğünde 2000’li yılların başında İslam dünyasına ve Türkiye’ye karşı başlatılmış bulunan Haçlı savaşının bundan sonra her fırsatta bir takım oyunlarla zaman zaman harekete geçirilmek istendiğini adeta itiraf etmiş oldu.

SONUÇ

Eğer Türkiye’deki seçim olayına Yahudi gazetecinin yaptığı gibi Haçlı savaşı açısından bakmazsanız Türkiye’nin bugün içinde bulunduğu durumu doğru açıklayamazsınız.

Onun için geçtiğimiz günlerde yaşadığımız seçimlerin bir bölümünü düşmanın oynadığı savaş oyunlarından birisi olarak değerlendirmemiz lazım gelir..

Türkiye’de AKP iktidardadır, ama maalesef tam olarak muktedir değildir… Bu yüzden devlet yetkililerinin deyişiyle “Türkiye seçimlerde organize bir usulsüzlükle karşı karşıya kalmıştır,”

Kısacası düşman Haçlı savaşını seçim oyunlarıyla gizli olarak devam ettirmiştir.

Türkiye olarak, Haçlı savaşında bizi içimizden ve arkamızdan vuran düşmanın böyle kahpe oyunlarına karşı koyabilecek şekilde muktedir olabilmek için ne yapmak gerekir.

Bu konu hepimizin cevaplaması gereken önemli bir sorudur ve sorundur!

Sevgiler, saygılar…


Hasan Erden
herden1950@hotmail.com


[1] https://www.timeturk.com/pentagon-gorevlisi-michael-rubin-turkiye-kan-golune-donecek/haber-358937

 

Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
1 yorum yapıldı
Allah razı olsun.Allah şaşırtmasın
Hasan Bey teşekkürler.Sizin yzılarınızı her daim referan alıyorum.Yöneticilerin bir kısmı değil hepsi durumu bildiğne inanıyorum.Bir kısmı samimi bir kısmı ne şiş yansın ne kebab.Bir kısmıda tamamen nefsinin esiri olduğuna inanıyorum. Yağcılık tuzculuk değil.Sizi 1974 lerden beri yazılarınızı okuyorum.Bilakis son onyıldır biraz daha dikkatli okuyorum. Buradan ulusal basın yayın (yazılı ve görsel) sizin gibilere niçin yer (gazete köşesi TV proğramcısı veya konuşmacı olarak)vermiyorlar. Sizin gibi yazan çizenler var ama azınlıkta.Sizin gibi milli manevi ve ahlaki bir duruş sergileyenler kenarda köşede.Örnek siz.İktidar ve STK lardaki yöneticiler uyuyor mu?Bana göre uyumuyor ama Türkiye ve Dünyayı samimi okumaktan imtina ediyorlar. Milletimiz aydınlatılmadıkça işimiz zor.Bu aydınlatma yoğun ve tutarlı istikrarlı olmalı.İktidarın yağını yoğurdunu yiyip ciddi adamların önünü kesenler millet düşmanlarına tam karşı gelemezler.
Yorum Ekleyen: abdil uğur     15.04.2019 00:34:16
YAZARLAR
...

sanalbasin.com üyesidir

© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya