Bugün ülkemizde pek çok ajan ve casusu var. ABD’de istihbarat Merkezi CIA’den, Amerikan Ordusu merkezi Pentagon’dan ve film Merkezi Hollywood’la devamlı bağlantılı olarak çalışan ve devamlı maskeli ve kamuflajlı faaliyette bulunan bu ajan ve casuslar bugünkü Haçlı savaşının görünmeyen en karanlık, en gizli boyutunu ve cephesini oluşturuyor. Bu boyutta Amerika’ya bağlı, fakat ABD’ye karşı gözükün ve faaliyette bulunan pek çok akımlar ve kanallar yer alıyor…
21.01.2019 14.07
533 okunma
Türkiye düşman ajanların cirit attığı savaş alanı haline nasıl geldi?
Hasan Erden

Bugün Tayyip yönetimine karşı düşmanın gizli savaşı hayli yoğunlaştı?

 

 

Bugün ülkemizde pek çok ajan ve casusu var. ABD’de istihbarat Merkezi CIA’den, Amerikan Ordusu merkezi Pentagon’dan ve film Merkezi Hollywood’la devamlı bağlantılı olarak çalışan ve devamlı maskeli ve kamuflajlı faaliyette bulunan bu ajan ve casuslar bugünkü Haçlı savaşının görünmeyen en karanlık, en gizli boyutunu ve cephesini oluşturuyor. Bu boyutta Amerika’ya bağlı, fakat ABD’ye karşı gözükün ve faaliyette bulunan pek çok akımlar ve kanallar yer alıyor…

Savaşın görünmeyen en

karanlık en gizli

cephesi!

Belki hiç farkında değiliz, ama düşmanlarımızın Haçlı savaşı ülkemize karşı çoktan başlamış bulunuyor. Türkiye düşman tarafından ülkemizin içten içten, bölge bölge kuşatılmaya çalışılması faaliyetine izin vermeyecek!

Nitekim Türkiye yöneticilerinin Karadeniz Bölgesindeki düşman oyunlarını bozmağa çalışması ve karşı tedbirlerini almağa başlamış bulunması [1] bu gizli savaştan haberlerinin olduğunu gösteriyor. Bu, Türkiye’mize sahip çıkma adına çok sevindirici bir durum!

Ama unutmayalım ki, karşımızda eski tabirle “Kılıçlarımızı kınlarına koyduk” [2] diyen kahpe düşmanlar var.

Karşı karşıya bulunduğumuz savaşta top, tüfek, bomba ve füzeyle savaşmayacak olan, üstelik kendilerini hiç göstermeyen gizli ve maskeli düşmanlar var.

Soğuk savaş yöntemleriyle, hem de buz gibi yöntemleriyle bizi darbelemeğe çalışan, bizi arkamızdan ve içimizden vurmağa çalışan kahpe düşmanlar var karşımızda…

Bu düşmanlar bizi istedikleri bölgelere çekebilmek için uzaktan kumandayla birçok yapma ve uydurma gayrı nizami askeri çeteleri, hem de güya “Müslümanlık” adına ileri sürülen çeteleri üstümüze salıyor.

Bu arada bazı Müslüman ülkeler de maalesef ve maalesef düşmanların dolduruşuna gelerek, İslam’a ve İslam dünyasına karşı düşman cephesinde saf tutuyorlar!

ÖNCELİKLE DÜŞMANA EV SAHİPLİĞİ

YAPMAKTAN KURTULMALIYIZ

Bu kuşatmadan nasıl kurtulabiliriz?

Türkiye yönetimleri olarak asıl öncelikle yapmamız ve almamız lazım gelen tedbirler var. Öncelikle bize karşı bu gayrı nizami çeteleri dolduruşa getiren ve üzerimize salan düşman üslerine ev sahipliği yapmaktan kendimizi kurtarmamız gerekiyor,

Düşman güçlerini Türkiye’mizden, bu şüheda yurdu/şehitler türbesi topraklarımızdan bir an önce atmamız ve ülkemizi temizlememiz lazım geliyor.

Zira Türkiye’mizdeki Amerikan ajanları ve casusları bu Amerikan üslerinden yönetiliyor ve yönlendiriliyor.

TÜRKİYE’DE SOĞUK SAVAŞTA

İKİ FARKLI GÜÇ KARŞI KARŞIYA!

Türkiye’de birbiriyle çatışan ve çarpışan iki farklı güç ve kol var:

Bunlardan birisi Türkiye’mize sahip çıkmağa çalışan ve ülkemizi düşmanlarımıza karşı korumağa ve savunmaya çalışan güç.

Diğeri ise, ABD adına soğuk savaşla ülkemizi yıkmağa ve yönlendirmeğe çalışan yeri geldikçe bizden gözüken kamuflajlı ve maskeli düşman güç!

Bizim milletimizin tabiriyle yerin altından su yürüten güç!

ÇOK YABANCI AJAN YAKALANDI

YAKALANMAYAN DAHA NİCELERİ VAR!

Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan sömürgeci ülkelerin ülkemizde ve bölgemizde yakalanan yabancı savaşçılar konusunda şöyle demiştir:

"Suriye'ye geçen yabancı savaşçılar konusunda, biz çok büyük sayıda yabancı savaşçıyı yakalayarak geldikleri ülkelere gönderdik veya ülkemizde tutukladık. Gelecek dönemde de bu kararlılığımız, aynı şekilde devam edecektir. Dikkatinizi çekerim, yüzlerce yabancı savaşçıdan değil, binlercesini yakaladığımızdan bahsediyoruz. Biz bunları kesinlikle affetmedik ve ilgili ülkelerin istihbarat servisleriyle iletişime geçtikten sonra geri gönderdik. Yaklaşık 5 bin 600 yabancı savaşçıyı yakalayarak sınır dışı ettik. Bunun yanında 54 binine de Türkiye'ye giriş yasağı koyduk."  [3]

Açıklama: http://www.anahabergazete.com/sites/default/files/field/image/3_26.jpg“YABANCI İSTİHBARATÇILARIN

CİRİT ATTIĞI BİR TÜRKİYE!”

Genelkurmay Başkanlığı'nın, İçişleri Bakanlığı'nı uyardığı, “yabancı istihbaratçıların Karadeniz’de Trabzon ve Giresun bölgesinde cirit attığı” bildirildi. [4]

Aslında bu uyarıyı bütün Türkiye’miz için genellememiz gerekir. En başta -daha önce yazılarımızda belirttiğimiz gibi [5]- İstanbul olmak üzere düşman casuslar Haçlı savaşının en önemli ve öncelikli cephesi olan ülkemizin hemen hemen her bölgesinde kol geziyorlar.

TÜRKİYE’DE YAKALANMAYAN BÖYLE

PEK ÇOK ABD CASUSU VE AJANI VAR!

Düşman ajanlarla ve casuslarla ilgili açıklama yapan İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan Coşkun Başbuğ şunları söylemiştir:

“ABD’nin ‘tutuklu din adamı’ dediği ancak Türkiye’de ajanlık faaliyetlerinden tutuklanan rahip Andrew Craig Brunson ve diğer ABD’li ajanların kendini hep din adamı ya da emekli iş adamı gibi tanıttığı ama Türkiye’ye gelmeden önce hepsinin ABD Özel Kuvvetleri ve Pentagon subayı oldukları ortaya çıktı. “Brunson rahip değil ABD askeri” diyen güvenlik ve terör uzmanı Coşkun Başbuğ, “Brunson, ABD’nin Türkiye’deki kara kutusu. Çözülürse Amerika’nın bütün kirli işleri ortaya çıkar” diye konuştu.

Amerikalı Papaz Andrew Craig Brunson, İzmir’de 9 Aralık 2016’da tutuklandı. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı Brunson için ‘Örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek’ suçundan 15 yıl ve ‘Devletin gizli kalması gereken bilgileri casusluk amacıyla temin etmek” suçundan 20 yıl olmak üzere toplamda 35 yıla kadar hapis cezası talep etti. Ardından mahkeme elektronik kelepçe ile evde tutukluluk haline karar verdi.

Brunson dosyasını inceleyen Coşkun Başbuğ, papazın ABD Özel kuvvetlerindeki başarısı nedeniyle CIA tarafından Türkiye’ye rahip kılığında gönderilmiş bir ajan olduğunu iddia etti.

Başbuğ, Brunson’ın yardımcısı pozisyonunda ve ilişki içinde olduğu çok sayıda Amerikalı’nın ajan olduğu iddiasıyla soruşturulduğuna ve hepsinin eski ABD askeri olduğuna dikkat çekti: “Hepsi tıpkı Brunson gibi eski askerdi. Kenneth C. Abney, emekli itfaiyeci olduğunu söyledi ama ABD Özel Kuvvetleri’nden emekli albay çıktı. Tıpkı Brunson gibi o da kendini Mormon Kilisesi adına Türkiye’de misyonerlik faaliyeti yürüten bir rahip olarak tanıtıyor ve 2011’de Türkiye’den ayrılıyor. Stewart Kirckpatrik ve eşi Elane önce kendisini muhasebeci olarak tanıtmıştı. Daha sonradan bu şahsın Amerikan Hava Kuvvetleri’nde ve Pentagon’da çalıştığı ve Vietnam’da gizli görevlerde yer aldığı ortaya çıktı. Aynı şekilde Laesli Pasket, Richard Lousli ve Charles Millet de kendilerini emekli iş adamı gibi tanıttı ama onlar da emekli ABD askeriydi. Steve Canfield ‘Diş doktoruyum’ dedi, o da emekli askerdi. Kim Fentonharris ‘öğretmenim’ dedi, eski ABD Deniz Kuvvetleri mensubu olduğu ortaya çıktı.” [6]

SAVAŞTA DÜŞMANIN BAŞ HEDEFİ OLAN

ÜLKEMİZDE BÖYLE PEK ÇOK CASUSU VAR!

Unutmayalım ki, karşı karşıya bulunduğumuz Haçlı savaşında düşman Türkiye’mizi ilk hedef olarak kabul ediyor. Nitekim ülkemizde böyle pek çok ajan ve casusu var. Nitekim geçen günlerde Suriye sınırında yaralanan ABD'li kadın ajan Snell Lindsteyler’i kurtarmak için ABD Hükümeti seferber oldu ama başaramadı. Kadın Ajan yaralı olarak yakalandı.[7]

ABD’de istihbarat Merkezi CIA’den, Amerikan Ordusu merkezi Pentagon’dan ve film Merkezi Hollywood’la devamlı bağlantılı olarak çalışan ve devamlı maskeli ve kamuflajlı faaliyette bulunan bu ajan ve casuslar bugünkü Haçlı savaşının görünmeyen en karanlık, en gizli boyutunu ve cephesini oluşturuyor.

Bu boyutta gerçekte Amerika’ya bağlı, fakat görünüşte ABD’ye karşı gözüken pek çok akımlar ve kanallar yer alıyor…

Bu savaşta asıl meydanlarda gerçek yüzüyle kendini göstermeyen kamüflajlı/maskeli gizli düşmanlara karşı tedbirli ve uyanık olmak lazım!

DÜŞMANIN BUGÜNKÜ OYUNLARINA KARŞI

DAİMA DİKKATE ALACAĞIMIZ UYARILAR!

Allah’ın kitabı Kur’an-ı Kerim’in ilk sayfalarında yer alan şu ayetler İslam düşmanlarının bugünkü savaşta oynadığı oyunlara karşı Müslümanları 14 asır önceden şöyle uyarmış:

“İnsanlardan bazıları vardır ki, inanmadıkları halde “Allah’a ve ahiret gününe inandık!” derler. Allah’ı ve müminleri aldatmaya çalışırlar. Halbuki sadece kendilerini aldatırlar da farkına varmazlar.

‘Onlara yeryüzünde fesat çıkarmayın’ denildiğinde ‘biz ancak ıslah edicileriz’ derler. İyi bilin ki, onlar fesat çıkaranların ta kendileridir, fakat anlamazlar.

Onlara insanların (Müslümanların) inandığı gibi inanın’ denilince, ‘Biz de beyinsizlerin inandığı gibi mi inanacağız?’ derler, iyi bilin ki, asıl beyinsiz kendileridir, fakat bilmezler.

Onlar iman edenlere rastladıkları zaman ‘inandık’ derler. Fakat şeytanları ile yalnız kaldıkları zaman, ‘biz sizinle beraberiz, biz sadece (onlarla) alay ediyoruz’, derler. (Asıl) Allah onlarla alay eder ve taşkınlıklar içinde serserice dolaşmalarına mühlet verir.” [8]

Bugün bu ilahi uyarıları en çok dikkate alacağımız bir Haçlı savaşıyla karşı karşıya bulunuyoruz.

Allah yardımcımız olsun!

Sevgiler, saygılar…

Hasan Erden

herden1950@hotmail.com

 [1] Genelkurmay Başkanlığı'nın, İçişleri Bakanlığı'nı Trabzon bölgesindeki istihbaratçılara karşı uyardığı ortaya çıktı. (Derinhaber - 24 Ocak 2007 07:51, Zaman, 24 Ocak 2007)

[2] Prof. Dr. Suat Yıldırım, “Kiliseyi İslam ile Diyalog İstemeye sevkeden sebepler”, Yeni Ümit Dergisi, Sayı : 16 Nisan-Mayıs-Haziran 1992, A.K.: A.C. Anavvati tarafından Vers un dialogu-ve... s.593\'

[3] AA, http://anahabergazete.com/cumhurbaskani-erdogan-fransiz-basinina-konustu-haberi

[4] Derinhaber - 24 Ocak 2007

[5] “Müslümanları içten vuran sızma düşman birlikleri Türkiye’de yok mudur?” başlıklı yazımız, 06.01.2018

   ABD’nin Türkiye karşısında oynadığı “sahte düşman” oyunu!, 05. 05 2017.

   “Düşmanın asıl hedefi Müslümanların başı Türkiye büyük tehdit altında!”, 08. 06.2017

   Amerikalı ajan gülüyor ve şöyle diyor: “Benim ödev kentim İstanbul. Ben, Amerikan silahlı kuvvetleri İstanbul’a girdiğinde, (yani işgal ettiğinde) Türk sivil savunma ekiplerinin yolumuzu şaşıralım diye değiştirecekleri sokak isimlerini yerli yerine takmakla görevliyim. Emekli olmama rağmen her yıl tatilimi İstanbul’da geçiririm. Bunun için ordudan ücret alırım. İstanbul’u en küçük sokaklarına kadar bilirim.”

[6] Star gazetesi,  04.08.2018, -A A +A, http://www.anahabergazete.com/papaz-brunsonun-gercek-kimligi-ortaya-cikti-haberi

[7] http://www.anahabergazete.com/sinirda-yakalanan-abd-ajani-tutuklandi-haberi

[8] Bakara Suresi: 10-15

 

Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
YAZARLAR
...

sanalbasin.com üyesidir

© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya