Türkiye olarak savaştığımız PKK ve diğer çeteler düşmanın asıl orduları ve gerçek silahlı kuvvetleri değildir. ABD’nin silahları ile eğitime tabi tuttuğu ve yön verdiği Amerikalı olmayan örgütlerdir. Dolayısıyla bu örgütlerle savaşmak ve bu örgütleri yenmek, gerçek düşmanla, yani Amerika’nın kendisiyle savaşmak demek değildir. Bu örgütler ancak düşmanın bizi istediği yerlere çekmek ve istediğini yaptırmak için uzaktan yem olarak kullandığı tali derecede güçlerdir.
21.01.2019 14.13
691 okunma
Savaşın hiç göze görünmeyen Türkiye karşıtı ajanlarla dolu karanlık cephesi
Hasan Erden

Türkiye, dış politikadaki başarıyı iç politikada  nasıl sağlar?

Savaşın hiç göze görünmeyen

Türkiye karşıtı ajanlarla

dolu karanlık cephesi

Türkiye olarak savaştığımız PKK ve diğer çeteler  düşmanın asıl orduları ve gerçek silahlı kuvvetleri değildir. ABD’nin silahları ile eğitime tabi tuttuğu ve  yön verdiği Amerikalı olmayan örgütlerdir. Dolayısıyla bu örgütlerle savaşmak ve bu örgütleri yenmek, gerçek düşmanla, yani Amerika’nın kendisiyle savaşmak demek değildir. Bu örgütler ancak düşmanın bizi istediği yerlere çekmek ve istediğini yaptırmak için uzaktan yem olarak kullandığı tali derecede güçlerdir.

Tarihimizde olduğu gibi son

Haçlı Savaşında düşman

oyunu nasıl bozulur?

Peygamberimiz “Harp hiledir” [1] buyurmuş. Bizim tarihimizde hile yaparak, Batı’yı kullanarak ülkemizin başına geçmiş liderler vardır. Düşman böyle aldatılmış olmanın acısını çok fena çıkarmıştır. Bugün de çıkarmağa çalışmaktadır. Allah düşmanlarımıza izin ve fırsat vermesin, bize yardım eylesin!

Bugün İslam dünyasında özellikle de Türkiye’de, düşman çok gizli bir savaş yapıyor. Aslında bu savaşta kendisi açıktan savaşmıyor, ama maşa olarak kullandığı çetelerle ve örgütlerle savaşı el altından yönetirken ve yönlendirirken hiç dikkat çekmeyecek bir şekilde sivil yollardan da değişik misyonlarda, gizli düşmanlık faaliyetlerinde bulunuyor. Uzaktan, dolambaçlı kollardan ve kanallardan kumandalarla düşmanlık emellerini gerçekleştiriyor.

Hatırlarsanız geçmiş yazılarımızda, Anadolu’daki ABD üslerinde bulunan Amerikan askerlerinin İstanbul’da ve Anadolu’nun tüm bölgelerinde Türkçe şivelerle konuştuklarından ve vaziyet aldıklarından söz etmiştik.

Aslında düşmanın bu yaptıkları, Kutsal Kitabımız Kur’an-ı Kerim’in ilk sayfalarında yapılan uyarılarda görüldüğü gibi, Peygamberimiz zamanındaki münafıkların yaptıklarına çok benziyor. Bugün düşman soğuk savaşın tüm örnekleriyle bizden gözükerek bizi içimizden ve arkamızdan vuruyor, vurmaya çalışıyor.

BUGÜN TÜRKİYE’NİN SAVAŞTIĞI

ÇETELER ASIL DÜŞMANLAR DEĞİL!

Türkiye olarak şu anda savaştığımız çeteler ve güçler bilindiği gibi, düşmanlarımızın asıl orduları değildir. ABD’nin kendi silahları ile eğitime tabi tuttuğu ve uzaktan, dolaylı olarak planlı bir şekilde yön verdiği Amerikalı olmayan “Müslüman” örgütlerdir.

Dolayısıyla bu örgütlerle savaşmak ve bu örgütleri yenmek, gerçek düşmanlarla, yani ABD ile savaşmak ve onu yenmek demek değildir. Bu örgütler, ancak düşmanın istediği yerlere girmesini sağlamak, Türkiye’yi istediği bölgelere çekmek ve bizi oyalamak için uzaktan yem olarak kullandığı tali derecede güçlerdir.

Unutmayalım ki, ABD’nin hedef gösterdiği başta PKK olmak üzere, DEAŞ, PYD, YPG gibi çeteler, terörist avlama ve terörü bitirme gibi ileri sürülen aldatıcı gerekçeler, düşmanın kendi halkından ve kendi insanlarından olmayan, kendi hedefindeki ülkelerden ve toplumlardan seçtiği ve eğittiği güçlerdir.

İnşallah günümüz Türkiye yöneticileri, düşmanın teröre son verelim gerekçesiyle ortaya koyduğu böylesi sahte hedeflere ve kirli oyunlara gelmezler, aldanmazlar ve tedbirli davranırlar.

SAVAŞTIĞIMIZ SİLAHLI GÜÇLERİN

İSTİHBARATLARI VE SİLAHLARI ABD’DEN

Bugün Ortadoğu’yu kan gölüne çeviren DEAŞ ve diğer ortak çetelerin silahlarının ABD tarafından sağlandığı kesindir, ispatlanmıştır.

Ele geçirilen belgeler açıkça bunu ortaya koymuştur. [2]

Son Haçlı Savaşında düşmanlarımızın bu oyun içinde oyunlarına gelmemek, aldanmamak ve kanmamak gerekir.

Türkiye bu örgütlerle meşgul edilirken, diğer taraftan “Papaz” Brunson gibi asıl sivil işgal orduları ekipler halinde ülkemize karşı savaşıyorlar.

ABD'Lİ PAPAZ KILIKLI AJAN BRUNSON’UN

DİNİ GÖREVLE TÜRKİYE’Yİ İŞGAL HAZIRLIĞI!

Karşı karşıya bulunduğumuz Haçlı Savaşında görevli bulunan Amerika’nın Türkiye’deki ajan ve casus kadroları meşru gözüken çeşitli görevlerle kendilerini ustalıklı bir şekilde gizlemişlerdir.

Türkiye’deki ABD üslerine bağlı olarak görev yapan bu kadrolar, Türkçeyi rahatlıkla her lehçeden konuşabilmekte, kendilerini kolayca gizleyebilmekte ve saklayabilmektedirler.

Düşmanın bu ajan ve casus kadroları bizim memleketimizde tehlikeli bir iç savaşa hazırlık yapmaktadırlar.

http://imgz.star.com.tr/imgsdisk/maintmps/2018/08/25/250820180909557026197_2-41.jpgRAHİP BRUNSON GİBİ ÜLKEMİZDE

PEK ÇOK CASUS VE AJAN VAR!

ABD’li rahip kılıklı Andrew Brunson'ın Türkiye’de dini görev altında istihbarat çalışmaları yürüttüğü, hatta işgal planları hazırlığı yaptığı ortaya çıkmıştır. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı 52 sayfalık iddianamede yer alan bilgilere göre, ABD’nin Ankara’daki büyükelçisi Frank Ricciardone, PKK’lılar, FETÖ’nün sivil imamları, Suriyeli mülteciler, İsrailliler, misyonerler, CIA ajanları, ABD’li asker emeklisi istihbaratçılardan yararlanarak istihbarat çalışması yürütmüşlerdir.

CIA ajanı olduğu ileri sürülen bazı kişiler açıkça isimler verilerek kayda geçiriliyor. İddianamenin ana eksenini oluşturan gizli tanık ‘Dua’nın ifadesinde adı ‘CIA Ankara Bölge Şefi’ diye geçen Jason Griffen’e tam yedi kez atıf yapılıyor. Birçok isim Amerikan istihbaratı adına çalışmakla suçlanıyor. İddianamede gizli tanık ‘Dua’nın ifadesi üzerinden yürüyen akış içinde Amerikan tarafınca yürütülen ve rahip Brunson’un da ilişkili olduğu “casusluk faaliyetleri” arasında olası işgal ve kaos ortamlarından yararlanmak amacıyla Türkiye’deki benzin istasyonları ve demiryolları hakkında bilgi toplamaya dönük çalışmalar da yer alıyor. [3]

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/d/news_t/142090.jpgSınırda yakalanan kadın ABD ajanı tutuklandıÜLKEMİZİN HER YERİ

CASUS VE AJAN KAYNIYOR

Tüm ülkemiz topraklarında memleketimizin her yerinde sivil görünümlü ajan ve casuslar faaliyette bulunuyorlar. En son Suriye’de Müslüman gibi kapalı olarak yakalanan Amerikalı bir kadın ajan gece yarısı Türkiye’ye girmek için sınırı geçmek isterken yaralanmış ve Türk makamlarınca yakalanmıştır. Çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine konmuştur.

Bu durumda ABD, kadın ajanı kurtarmak için adeta seferber olmuştur. ABD’nin Adana Başkonsolosu Linda Stuart Specht kadın ajanı kurtarmak için Hatay Valiliğinden yardım istemiştir, ancak Türkiye makamlarının kararlılığı sayesinde bunda başarılı olamamıştır. [4]

Türkiye’mizde yakalanmayan daha pek çok casus ve ajan vardır. Nitekim Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’n şu sözlerini son bir kez daha hatırlayalım:

"Dikkatinizi çekerim, yüzlerce yabancı savaşçıdan değil, binlercesini yakaladığımızdan bahsediyoruz. Biz bunları kesinlikle affetmedik ve ilgili ülkelerin istihbarat servisleriyle iletişime geçtikten sonra geri gönderdik. Yaklaşık 5 bin 600 yabancı savaşçıyı yakalayarak sınır dışı ettik. Bunun yanında 54 binine de Türkiye'ye giriş yasağı koyduk."  [5]

Hatırlarsınız, daha önce bu köşede yayınlanan yazılarımızda belirttiğimize göre, yaz tatillerini nöbetleşerek İstanbul’un değişik semtlerinde ve yurdumuzun çeşitli bölgelerinde görev yapmak üzere ABD Genelkurmayı Pentagon ve CIA merkezlerinden görevlendirilmiş pek çok casus ve ajanın yakalandığı konusunda belge ve bilgilerin yer aldığı yazılarımız çıkmıştı.

TÜRK MİLLETİ VE TC DEVLETİ OLARAK

DÜŞMANA İZİN VE FIRSAT VERMEYECEĞİZ!

Allah’ın izniyle inşallah, “Bu şafaklarda yüzen al sancaklar sönmeyecektir.”

Türk milleti olarak Sultan Alparslanlardan, Sultan Muratlardan, Fatihlerden, Yavuzlardan, Kanunilerden vs. miras kalan Yüce ruhla milli değerlerimize, devletimize ve vatanımıza Türk milleti olarak sahip çıkacağız, düşmanlarımıza aman ve fırsat vermeyeceğiz, inşallah!

Allah daima yar ve yardımcımız olsun!

Sevgiler, saygılar…

Hasan Erden

herden1950@hotmail.com

 [1] Buhârî, Cihâd, 157; Müslim, Cihâd, 17.

[2] 24 Ağustos 2018, https://www.aksam.com.tr/guncel/pkknin-karadenizdeki-faaliyetleri-bitirilme-noktasina-geldi/haber-766889

[4] 07 Ağustos 2016,

  http://www.insanhaber.com/guncel/sinirda-yakalanan-kadin-abd-ajani-tutuklandi-h63778.html

[5] AA, http://anahabergazete.com/cumhurbaskani-erdogan-fransiz-basinina-konustu-haberi

 

Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
YAZARLAR
...

sanalbasin.com üyesidir

© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya