Yüreğimiz yaralı, anaların gözyaşı dinmek bilmedi. Hainler silahsız masum vatandaşlarımızı katlediyor, ihanetleri durmak bilmiyor. Hem içerden hem dışarıdan Türk Milleti’ne olan kinlerini kusuyorlar. İhanet üstüne ihanet düzenleniyor. Hesabını sorma zamanıdır, uyanık olma zamanıdır ve ihanetin çarklarını kırma zamanıdır.
01.03.2021 03:34
1.369 okunma
Dokunulmazlık Zırhına Bürünüp İhanet Etmek?
Ahmet Sargın

        Yüreğimiz yaralı, anaların gözyaşı dinmek bilmedi. Hainler silahsız masum vatandaşlarımızı katlediyor, ihanetleri durmak bilmiyor. Hem içerden hem dışarıdan Türk Milleti’ne olan kinlerini kusuyorlar. İhanet üstüne ihanet düzenleniyor. Hesabını sorma zamanıdır, uyanık olma zamanıdır ve ihanetin çarklarını kırma zamanıdır.

       Temizleyin şu hainleri, söküp atın bölgeden. Acımanın zamanı geçmiştik. Türk düşmanları ile işbirliği yapan hainlerin kökünün kazınması gerekir. İyi niyetin bedelini ağır ödemeye başladık. Dağı taşı tarayın, kuş uçurmayın ve bölgedeki hainleri temizleninceye kadar da devam edin. Size bu aziz milletten tam yetki!..

      Hainlerin şehit aileleri ile alay etmesine müsaade etmeyiniz!.. Terörle kol kola gezen, dağdaki eşkıyayla kucaklaşan, senli-benli poz veren, ihaneti belgelenmiş olan bu insanları mecliste tutmayın. Bu milletin paralarıyla bunların beslenmesine müsaade etmeyin. Aldıkları maaşları PKK’ya  destek olarak yollamadıklarından emin olabilir misiniz? Yani bizim, devletin ve milletin parasıyla PKK’yı mı besliyoruz biz?

     Ve dokunun artık!... Dokunulmazlık zırhına bürünen, her türlü ihanete, bölücülüğe çanak tutanları daha fazla korumayın. Kutsal TBMM çatısı altında tutmayın diyoruz. Bu fotoğraflar, bu belgeler ihanetin belgesi değil de nedir? Dağda senin askerine-polisine kurşun sıkan, masum insanları acımadan katleden hainlerle güle-oynaya poz veriyorlar, terörist cenazelerine katılıyorlar dağdaki eşkıya ile görüşmeye gidiyorlar. Teröristleri kucaklayan, sırtını sıvazlayan bu milletin vekili olabilir mi ?

     “Dokunun diyoruz, dokunun artık!..” Yüzsüzlükleri ayyuka çıkan bu şahısların, milletle alay etmesine, devletle alay etmesine, gözünüzün içine baka baka bölücülük ve ihanet adına bizi tehdit etmelerine seyirci kalmayın!. Sormak istiyoruz: Bölge insanının ve şanlı Mehmetçiğin kanını döken, eli kanlı hainlerin bize  insaf etmesini mi bekliyoruz? Anaların gözyaşının dinmesi için, ülkenin huzur bulması için daha ne kadar beklememiz gerekiyor ?

           Aziz Milletten izninizi alın ve artık vatana ihanetin bedeli olan “Darağacını” kurun. Vatana ihanetin bedeli olan İdamı gündeme getirin, tartışın hatta oylayın, milletle mutabakata varın ve vatana, millete, devlete ihaneti açıkça belgelenmiş olanları idamla yargılamaktan çekinmeyin!

     Silahsız masum 13 vatandaşımızı kaçırıp yıllarca zulmettikten sonra katlettiler. Açıkça Türk Milletine meydan okudular bu teröristler. Bölgedeki Kürt kardeşlerimizle mutabık kalarak bölgenin terörden temizlenmesi için her türlü çabayı sarf etmek zorundayız.  Bölgede Türk Silahlı Kuvvetleri’nden habersiz kuş bile uçmamalı!...

      Terör tırmandırılmak isteniyor. Türk askeri ve güvenlik kuvvetleri sindirilmek isteniyor. Buna müsamaha edilemez. Terör destekçileri de kutsal TBMM çatısı altında barındırılamaz!

      Bölgede çıbanbaşı haline gelen PKK’nın bitirilmesi için devlet her türlü tedbirini almalı ve bu tedbirleri uygulamaktan da geri adım atmamalıdır. Çünkü bunun adı  “Vatana ihanettir!”  Vatana ihanetin bedeli idam değil midir?

      Terör bitmeli, terörün bitmesi için etkin-kalıcı tedbirleri uygulanmalıdır. Bölücülük ve vatana ihanet prim görmemelidir. İhaneti belgelenen zatların dokunulmazlık zırhına sığınmalarına da asla müsaade edilemez. Aziz şehitlerimizi saygıyla anıyoruz, mekânları cennet olsun!. Milletimizin başı sağ olsun! Ama bu millete, bu devlete ihanet edenler de cezasız kalmasın….                                                       

...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
...

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Aliya İzzetbegoviç'i
Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya