Bilgi, veri bir güçtür. Gücün hayır ve şer noktasında işlevi sahibinin ahlakına göre şekillenir. At sahibine göre kişner, denir ya.
13.08.2021 11:27
1.060 okunma
BİLİM VE BİLİM ADAMI NEDEN SİLAHA DÖNÜŞÜR?
İbrahim Gülsu

Bilgi, veri bir güçtür. Gücün hayır ve şer noktasında işlevi sahibinin ahlakına göre şekillenir. At sahibine göre kişner, denir ya.

Bilim, insanlığın hayrına kullanılsaydı bugün dünya bir barış yurdu olurdu.

Bugün insanlık, bilgi ve teknolojinin konforunu yaşarken, ihanetini de yaşıyor.

Bilim ve teknolojinin ihaneti, umum insanların bilgisi dışında cereyan ediyor. Çünkü; umumun kanaati şu ki bilim, hele hele sağlık bilimi çok masum iyileştirici, kurtarıcı, masum olmaz mı?

Bilim ve teknolojinin, özellikle de sağlık bilgisinin canlıya, insana yönelik niyetini alanında uzman, sağ duyu sahibi bilim insanlarının dünya kamuoyunu bilgilendirmesi gerek. Yoksa bilim de bilim adamı da töhmet altında kalır.

Türk Yurdu dergisi, Nisan 2021 sayısını küresel salgına ayırmış. Dergi yönetimine ve emeği geçen bilim adamlarına teşekkür ederiz. Bu tip dosyaların devamını bekliyoruz.

Ali Aslan Dodurga, “Chemtrails ve Haarp” adlı makalesinde, bize göre yeni bilgiler vermiş. Makaleden birkaç paragraf alıntı yaparak sizleri değerli araştırmacımız aracılığıyla bilgilendirmek istiyorum.

“CHEMTRAILS uçaklarından bırakılan kimyasal spreyler farklı yüksekliklerde çok uzun süreler atmosferde çözülmeden kalmaktadır. Bazen tek, bazen ise belli zaman aralıkları ile yüzlerce uçağın katıldığı püskürtmelerde bırakılan Chemtrails izleri havada saatlerce kalmakta ve yayılarak birkaç saat içerisinde bulut benzeri bir yapıya dönüşmektedir.

Olağanüstü bir gizlilikle yürütülen Chemtrails operasyonlarıyla ilgili iddiaların BM’nin resmi bir oturumunda yalanlanması dolayısı ile operasyonların son derece gizli olduğunu ve Birleşmiş Milletler, WHO, CIA, MOSSAD, MI6, FSB, BND gibi istihbaratlar tarafından ortaklaşa yürütüldüğü sonucunu da çıkarabiliriz.

İklimleri değiştirmek, bulutları yönlendirmek, hava modifikasyonları ile coğrafyalar üzerinde fırtına, hortum, sel, tayfun, deprem vb. afetleri suni olarak yaratabilmektir. İddialar içinde en dikkat çekeni havamızın, sularımızın ve topraklarımızın yüksek toksidasyona sahip Chemtrails kimyasallarıyla periyodik olarak zehirlenmesi ve bu toksik toprağa dirençli tohumlar geliştiren yapıların dünya tarım/ziraat pazarını ellerine geçirmeleridir. Toksik parçacıkların türlü yollardan insan vücuduna girmesi ile başta kanser ve Alzheimer olmak üzere artış gösteren sayısız hastalıklar sayesinde yine aynı yapıların uzantısı tröst ilaç firmalarının trilyonlarca dolarlık kazanç elde etmeleri de ayrı bir tartışmadır.

Atmosfer insanlığın isteği dışında ve hiçbir ön araştırma yapılmadan 1990 yılından beri NATO’ya üye ülkelerin askeri ya da sivil uçakları tarafından spreyleniyor! Bu spreylerde Sülfat değil ama daha çok Alüminyum kullanılıyor. (Türkiye’de 24 NATO Üssü bulunmakta.) Alüminyum gibi toksit olduğu bilinen tonlarca kimyasal maddenin her gün spreyleme yöntemiyle atmosferimize, suya, toprağa karıştırılmasının arkasında insani bir niyet olmadığı apaçık ortadadır.

Alüminyum doğada çözülmesi onlarca yıl süren kansorejen bir madde. Yine Dr. James Rot’a göre alüminyum organizmada biriken toksik bir madde. Son araştırmalar tüm dünyada (En yüksek oran Türkiye’de!) Alzheimer hastalığının son derece yüksek oranlarda arttığını gösteriyor. Bu sonuçtan en çok spreylemenin ülkemizde yapıldığını anlamaktayız!

Stratosfer spreyleme fenomeni artık bir gerçek. Yine, tıp araştırmacısı ve gazeteci Desiree Rover’a göre insanlık uzun bir süreden beri spreylerle aptallaştırılıp kısırlaştırılıyor.

Zamanla aşırı alüminyum konsantrasyonu nedeniyle organik tarım yapmayı bırakın, tohum bile filizlenmeyecek! Dolayısı ile Monsanto (ve yan kuruluşları) neredeyse dünyanın tek tohum tedarikçisi haline geldi. Eski FBI görevlisi olan Ted Gunderson’a göre ise, “Toksik Spreylemenin varlığı konusunda hiçbir şüphe yok ve bu açık bir kitle imhasıdır! Spreylemenin gerçek amaçları ile ilgili birçok iddia daha var. Bunlardan en çok rağbet görenlerden bazılarını şöyle sıralayabilirim: “Baryum sayesinde denendiği söylenen HAARP çalışmaları için. *Dünya nüfusunun azaltılması için. *Laboratuar üretimi patojenleri salmak ve çözüm olarak ilaç/aşı satmak için. *Zehirlenen toprağa dayanıklı GDO’lu tohumlarla dünya gıda pazarını ele geçirmek için. *İnsanları zehirleyerek ilaç tröstlerine devasa gelirler sağlamak için. *Zihin Kontrolü amaçlı gizli elektromanyetik deneyler için. *Bunların hepsi ve hatta daha fazlası için. Chemtrails bahsini burada noktalamadan önce, günümüzün en büyük belası olan “Covid-19 Virüsü”nün tüm dünyaya ışık hızı ile nasıl yayıldığını, daha ilginci dış dünya ile hiçbir teması bulunmayan “tamamen izole yaşam alanlarına” dahi nasıl bulaştığı sorusunu paylaşmak isterim.

İşte bu noktada bu HAARP teknolojilerinin CHEMTRAILS uygulamaları ile organik bir bağı ortaya çıkmaktadır. Chemtrails spreylemeleri ile bir iletken haline getirilmiş olan atmosferimizde meydana getirilen elektromanyetik alanlar sayesinde (farklı aralıklardaki genlik modülasyonları) insan bilincinin değiştirilmesi ve hatta yeni zihinsel desenler oluşturulabilmesi öngörülmekte. Siz bunun tesir alanını “Bölgesel” veya “Küresel” boyuta bir çeşit “Kitle Hipnozu” boyutuna kadar taşıyabilirsiniz. Vericinin yüksek frekanslı dalgalarını bir taşıyıcı olarak kullanarak, düşük frekanslı titreşimleri ile modüle ederek insan beynini arzu ettiğiniz miktarlarda ve farklı amaçlar için etkileyebilirsiniz. İnsan beyninin tepki göstereceği bir titreşim aralığı kullanırsanız, telepatide olduğu gibi “bilgi iletimi” bile yapabilirsiniz.

İnsan beyni deneysel olarak belirli bir frekans aralığına maruz bırakıldığı durumlarda verdiği tepkileri EEG ölçümleri üzerinde net olarak görebilmektesiniz. Bu uygulamalar yalnızca bilinci değil bilinçaltını dahi etkileyebilmekte ve hatta bedenimizin bağışıklık sistemini de bozarak çok ciddi sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

Günümüzün en çok konuşulan ve tartışılan konuları olan Great Reset, Blockchain, Yapay Zekâ, Transhümanizm, (android/humanoid) Neuralink gibi kavramların gerçekleştirilmesi dahilinde; Elektromanyetik ve Nano Teknolojilerinin en üst düzeyde kullanıldığı bir Atmosferik Modifikasyon, Zihin Kontrol ve Nüfus Planlama projesi olan CHEMTRAILS ve HAARP için alarm vakti! Hâlâ çok geç kalınmış değil.”

Konu tamamen bilimsel, teknolojik özellikli olduğu için değerli araştırmacımızdan destek aldım. Kendisine teşekkür ederiz. Bilim dünyasından böyle insani, yerli ve milli sesleri duymak istiyoruz.

...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
...

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Aliya İzzetbegoviç'i
Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya