Sahibi

Anadolu Çınar Bilim Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Basın Yayın Limited Şirketi  Adına 

Ömer KARA
--------------
Sorumlu Müdür 
Hüseyin AYAZ 
ayaz@anahaberyorum.com 

--------------

İçerik Düzenleyici
Musa Yasir ÇELİK
--------------
Reklam Rezervasyon
Reklam@anahaberyorum.com
--------------

İzleyici Temsilcisi
izleyicitemsilcisi@anahaberyorum.com

--------------

Yazılar ve haberler
anahaberyorum@hotmail.com

Yönetim Yeri

Strazburg Caddesi No: 44 / 7
Sıhhiye-Ankara-TÜRKİYE
Tel: 0312 213 99 75  
Faks: 0312 212 64 90
Tic.Sic. No: 275468

ANA HABER İNTERNET GAZETESİ

Ana Haber İnternet Gazetesi; Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı ticari kuruluşu “Anadolu Çınar Bilim Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Basın Yayın Ltd. Şirketi” bünyesinde 5651 Sayılı Yasa çerçevesinde internet ortamında yayın yapan bir kuruluştur.

AMACI

Milli, manevi, kültürel ve tarihi değerlerimizin yaşatılması, geliştirilmesi, gelecek nesillere aktarılması, Devletimizin ve Milletimizin değişen ve dönüşen çağın küresel dünya milletleri ölçeğinde saygın yerini alacak, kendi medeniyetini inşa etme idealiyle haber, yorum, bilimsel inceleme, araştırma, fikir ve düşünce yazıları ile medeniyet tasavvuru çalışmasına katkı sunmak amacımızdır.

YAYIN İLKELERİ

Ana Haber İnternet Gazetesi; İslam’a bağlı, milli değerlere saygılı, insani değerleri önemseyen, günümüz problemlerine çözüm üreten, yeni bir medeniyet inşası idealiyle, grup taassubuna düşmeden, tüm insanımızı kucaklayan, vahiy ve risaletin mesajı istikametinde İslâm’ın doğru anlaşılması ve genç nesillere sağlıklı aktarılmasını ilke olarak kabul eder.

Bu çerçevede Ana Haber Gazete;

 1. Hukuka, yasalara, ahlâka ve kişilik haklarına saygılı ve bağlıdır.
 2. Milli, Manevi, Kültürel ve tarihi değerlerimizi ve insani değerleri önemseyen bir anlayışa sahiptir.
 3. Ülkemizin birlik ve beraberliği, her alanda gelişip güçlenmesi hedefinde bir yayıncılık politikasını esas alır.
 4. Milletimizin geleceği için bilimsel ve rasyonel politika üreten düşüncelere açık, partiler dışında siyasi duruşu ve tutumu ile hiçbir siyasi parti, grup ve hizbin arka bahçesi değildir.
 5. Zihinleri bulandıran, temel bilgi ve haber kaynaklarına dayanmayan, gereksiz şüphe ve tereddütlere sebebiyet veren,  tehlike güdümlü anlayışlar içeren yayınlara kapalıdır.
 6. Fikir ve düşünce özgürlüğü bağlamındaki eleştirilere açık olmakla birlikte insan ve kişilik haklarına saldırı niteliğindeki yazılara yer vermez. 
 7. Her türlü hizipçilikten uzak, ırk, din, dil, coğrafya, etnik ayırım yapmadan, grupçuluk taassubuna düşmeden, kucaklayıcı bir anlayışı benimseyen bir yayıncılık yapmak esastır.
 8. Halkı doğru bilgilendirmeyi ve gerçeklerden haberdar etmeyi görev bilir.
 9. Günümüz problemlerine köklü çözümler üreten medeniyet tasavvuru yolunda yayıncılığa devam etmeyi temel ilkelerimiz olarak kabul eder.
 10. Ana Haber Gazetesi Yazarlar ve Çizerleri, haber ve yorumcuları bu ilkeler çerçevesinde gönüllü olarak eserlerini paylaşırlar, eserlerinin Ana Haber Gazetede paylaşılması ve yayınlanması karşılığında herhangi bir telif ücreti veya başka bir ad altında ücret talep etmezler.
 11. Yayınlanan her türlü haber, yazı, yorum ve diğer içeriklere dair eserlerin hukuki sorumluluğu yazarına ve eserin sahibine aittir. İfade ettiği görüş de doğrudan yazarını bağlar.
 12. Ana haber gazetede yayınlanmak üzere gönderilen inceleme, araştırma, bilimsel, fikri, akademik ağırlıklı uzun yazılar, gazetenin ön yüzünde açılacak yeni ve farklı bir pencerede yayınlanır.

 

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Aliya İzzetbegoviç'i
Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2022    www.anahaberyorum.com          Tasarım ve Programlama: Dr.Murat Kaya